Prosti čas

Termin: petek, od 18:30 do 20:00
Kontakt: Miro Stare

Rekreativna skupina 30+

Lokacija: plesna dvorana v športni dvorani
Termin: četrtek, od 20:00 do 22:00
Kontakt: Mateja Pangerc

Rokomet: "Še Lahku"

Termin: ponedeljek, ob 20:30 do 22:00
Kontakt: Matic Rigler

Športno društvo Škofljica

Šmarska cesta 3 p.p. 28

Delo Športnega društva Škofljica je usmerjeno v delo z mladimi, kar je in bo prioriteta tud v prihodnje. Na vsakodnevnih treningih mlade učimo delovnih navad, jih vzpodbujamo h timskemu delu in odgovornosti do soigralcev, opozarjamo na pomembnost kolektivnega duha. Šport v klasičnem pomenu pa pride na vrsto šele ob koncih tedna, ko se igrajo tekme. Takrat se lahko sprostimo, uživamo v igri, v športnem navijanju, smo veseli ob zmagah in malo manj ob porazih. To je priložnost za druženje vseh krajanov in tudi to je naš cilj in naša naloga. V času modernih tehnologij smo pozabili na širše druženje, pozabili smo na to, da je lepo iti v soboto na tekmo in navijati za naše.