Člani

skupinska splet

TRENER: Gregor Cvijič
POMOČNIK TRENERJA: 
 Miha Podlogar
VODJA EKIPE: Janez Rigler

Sedijo prva vrsta: Andraž Pangerc, Timotej Majzelj, Anže Nered, Žan Krese, Jaka Ilc, Žiga Nered, Gal Janželj,
Stojijo srednja vrsta: Gregor Cvijič (trener), Tilen Dolinšek, Nejc Štubler, Amar Hasić, Nik Hvala Stojanovič, Domen Lipužič, Matic Pangerc, Aljaž Pavlič (trener vratarjev), Miha Podlogar (pomočnik trenerja)
Stojijo zgornja vrsta: Matej Menger, Peter Etling, Matevž Podmenik, Nejc Demšar, Žiga Zgonec, Luka Trtnik, Tilen Kosi

URNIK TRENINGOV:
-  ponedeljek  19:00 – 20:30
-  torek 19:00 – 20:30
-  sreda 19:00 – 20:30
-  četrtek 20:30 – 22:00
-  petek 20:30 – 22:00

LIGA: 1.B DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA

RAZPORED TEKEM ČLANSKE EKIPE ZA SEZONO 2020/2021

TEKME SE PRAVILOMA IGRAJO OB SOBOTAH OB 19. URI

Obrni telefon za lepši pregled obrni

 http://livestat.rokometna-zveza.si/#/liga/338/sezona/65/razpored

LESTVICA:

Obrni telefon za lepši pregled obrni

 http://livestat.rokometna-zveza.si/#/liga/338/sezona/65/lestvica

 

 

 

Mladinci

TRENER: Sebastjan Obajdin Parfant
POMOČNIK TRENERJA:


URNIK TRENINGOV:
-  ponedeljek  19:00 – 20:30
-  torek 17:30 – 19:00
-  sreda 19:00 – 20:30
-  četrtek 20:30 – 22:00
-  petek 19:00 - 20:30

LIGA: MLADINCI, 2. državna liga - zahod, sezona 2020/2021

RAZPORED TEKEM
Obrni telefon za lepši pregled obrni 

http://livestat.rokometna-zveza.si/#/liga/545/sezona/65/razpored

LESTVICA:

Obrni telefon za lepši pregled obrni


http://livestat.rokometna-zveza.si/#/liga/545/sezona/65/lestvica

Kadeti

SRDSkofljica kadeti

TRENER:  Aljaž Pavlič
VODJA EKIPE: Tomaž Šnajdar

Stojijo zgornja vrsta: Sebastjan Obajdin (trener), Blaž Šnajdar, Jon Rot, Matic Šnajdar, Kris Šegula, Matija Gliha, Blaž Bedenčič,
Sedijo spodnja vrsta: Juš Rot, Lenart Končan, Jaka Kocjančič-Kovačič, Izak Baškovec, Mark Šalamon, Matic Marucelj, Rok Dolenec

URNIK TRENINGOV:

- ponedeljek  17:30 – 19:00
- torek  17:30 – 19:00
- sreda 16:00 – 17:30
- četrtek 17:30 – 19:00
- petek 19:00 – 20:30

LIGA: KADETI, KVALIFIKACIJE 1. liga, skupina B, sezona 2020/2021

Tekme se praviloma igrajo ob sobotah
Obrni telefon za lepši pregled obrni

http://livestat.rokometna-zveza.si/#/liga/1461/sezona/65/razpored

 
LESTVICA:

Obrni telefon za lepši pregled obrni

 http://livestat.rokometna-zveza.si/#/liga/1461/sezona/65/lestvica

Starejši dečki A

SRDSkofljica Starejši decki 

TRENER: Aljaž Pavlič

URNIK TRENINGOV:

- ponedeljek: 17:30 - 19:00
- torek: 17:30 – 19:00
- sreda: 16:00 - 17:30
- četrtek 17:30 – 19:00
- petek 17:00 – 18:30

LIGA: STAREJŠI DEČKI A, CENTER 1, sezona 2020/2021

Tekme se praviloma igrajo ob sobotah
Obrni telefon za lepši pregled obrni 

http://livestat.rokometna-zveza.si/#/liga/836/sezona/65/razpored


LESTVICA:

 Obrni telefon za lepši pregled obrni

 http://livestat.rokometna-zveza.si/#/liga/836/sezona/65/lestvica

Starejši dečki B

SRDSkofljica Starejši decki

TRENER: Nik Hvala Stojanovič
POMOČNIK TRENERJA: Luka Kljun

URNIK TRENINGOV:

- ponedeljek: 16:00 - 17:30
- torek: 16:00 – 17:30
- sreda:
- četrtek 16:00 – 17:30
- petek 16:00 – 17:30

 

STAREJŠI DEČKI B, CENTER 1, sezona 2020/2021

Tekme se praviloma igrajo ob sobotah
Obrni telefon za lepši pregled obrni

 http://livestat.rokometna-zveza.si/#/liga/842/sezona/65/razpored

 LESTVICA:

Obrni telefon za lepši pregled obrni


http://livestat.rokometna-zveza.si/#/liga/842/sezona/65/lestvica

Mlajši dečki A

Skofljica Mlajši decki B

TRENER: Nik Hvala Stojanovič
POMOČNIK TRENERJA: Luka Kljun

Stojijo zgornja vrsta: Nejc Kolenc, Adel Čolić, Aljaž Kastelic, Bor Gregorič, Aleksander Vojvodić, Anej Rot, Nik Hvala Stojanovič (trener)
Sedijo spodnja vrsta: Taras Predanič, Jan Hrovat, Svit Šegula, Oskar Hočevar, Žiga Cigan, Oskar Štrukelj

URNIK TRENINGOV:
- pon 16:00-17:30
- tor 16:00-17:30
- sre /
- čet 16:00-17:30
- pet 16:00-17:30

LIGA: MLAJŠI DEČKI A, CENTER I, sezona 2020/2021

Tekme se praviloma igrajo ob sobotah
Obrni telefon za lepši pregled obrni 

 http://livestat.rokometna-zveza.si/#/liga/383/sezona/65/razpored

LESTVICA:

Obrni telefon za lepši pregled obrni


http://livestat.rokometna-zveza.si/#/liga/383/sezona/65/lestvica

Mlajši dečki B

Skofljica Mlajši decki B

TRENER: Nik Hvala Stojanovič
POMOČNIK TRENERJA: Luka Kljun

Stojijo zgornja vrsta: Nejc Kolenc, Adel Čolić, Aljaž Kastelic, Bor Gregorič, Aleksander Vojvodić, Anej Rot, Nik Hvala Stojanovič (trener)
Sedijo spodnja vrsta: Taras Predanič, Jan Hrovat, Svit Šegula, Oskar Hočevar, Žiga Cigan, Oskar Štrukelj

URNIK TRENINGOV:
- pon 16:00-17:30
- tor 16:00-17:30
- sre /
- čet 16:00-17:30
- pet 16:00-17:30

LIGA: MLAJŠI DEČKI B,

Tekme se praviloma igrajo ob sobotah
Obrni telefon za lepši pregled obrni 

 

LESTVICA:

Obrni telefon za lepši pregled obrni

Mlajši dečki C

TRENER: Andraž Pangerc

Urnik treningov:

Ponedeljek: 16:00 - 17:30 velika dvorana
Sreda: 17:30 - 19:00 mala šolska telovadnica
Četrtek: 16:00 - 17:30 velika dvorana




Mini rokomet na Škofljica in POŠ Lavrica

TRENER: Andraž Pangerc 

URNIK TRENINGOV: Glede na trenutno situacijo in po navodilih OŠ Škofljica se dejavnost Mini rokometa še ne bo izvajala.

- POŠ Lavrica: treningov na POŠ Lavrica ne bo, ker ni prostorskih možnosti, zato so otroci od 1. do 3. razreda vabljeni na trening na OŠ Škofljica v okviru spodaj navedenih terminov.
-Škofljica: torek, šolska telovadnica med 15:00 in 16:00 uro ter v petek v veliki dvorani med 15:00 in 16:00 uro. Naši trenerji bodo ob 15:00 uri otroke prevzeli v učilnicah podaljšanega bivanja.

Otroci od 4. razreda dalje pa so vabljeni na trening z ekipo Mlajši dečki C v spodaj navedenih terminih:

Ponedeljek: 16:00 - 17:30 velika dvorana
Sreda: 17:30 - 19:00 mala šolska telovadnica
Četrtek: 16:00 - 17:30 velika dvorana
 
Prijavnica za Mini rokomet: oddate trenerju v času treninga ali pa pošljete na e-mail društva sdskofljica@gmail.com

PDF