MLADINCI: ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak : RK Grosuplje, v četrtek 24.10.2019 ob 17:30 uri

Mladi upi ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak pričeli s tekmami

Z mesecem sepetembrom so s tekmami pričele vse naše mlade kategorije ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak.

Na delu smo tako lahko videli pet kategorij naših mladih upov, in sicer mladinci, kadeti, Starejši dečki A in B ter premierno tudi Mlajši dečki B, ki jih letos vodi trener Nik Hvala-Stojanovič.

Slednji so tako prvič vstopili na rokometna tekmovanja in več kot odlično zastopali klubske barve. Na srečanju v Cerkljah so zmagali z rezultatom 10:22 in si tako priigrali svojo prvo rokometno zmago v svoji karieri.

Svoje tekme so odigrali tudi Starejši dečki (vodi jih trener Aljaž Pavlič), tako A kot B. Obe ekipi je čakal sosedski dvoboj proti ekipi Iga. Medtem ko so SDA proti Ižancem remizirali, so SDA morali priznati premoč sosedom.

A so za obe ekipi gostom vrnili kadeti (vodi jih trener Sebastjan Obajdin), ki so v svoji domači dvorani premagali Ižance in so po treh krogih še neporaženi. Prav tako neporaženi so tudi mladinci, ki so doma gostili ekipo Črnomlja in zmagali.

Poleg vseh mlajših selekcij so zmago nad ekipo Rudar dosegli tudi naši člani.

Rezultati tekem mlajših kategorij v preteklem vikendu:
MLAJŠI DEČKI B
RK Cerklje - ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak 10:22 (7:17)
Štrukelj 8, Kolenc 3, Rot, Vojvodič, Kastelic, Gregorič in Čolič po 2, Hrovat 1

STAREJŠI DEČKI A
ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak - RK Mokerc KIG 27:27 (17:18)
Šnajdar 16,Trančar in Posavec-Kovačič po 2, Dubrovski in Gregorič po 2, Jančič 1

STAREJŠI DČKI B
ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak - RK Mokerc KIG 21:28 (13:14)
Gregorič 7, Mezek in Levičnik po 4, Kastelic 3, Šporar 2, Messaci 1

KADETI
ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak - RK Mokerc KIG 30:26 (17:10)
Gliha 11, M. Šnajdar 6, Juš Rot 5, B. Šnajdar in Jon Rot po 3, Bedenčič in Končan po 1

MLADINCI
ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak -
RK Črnomelj 46:23 (23:8)
Jon Rot 8, Messaci 6, Končan in Gliha po 5, A. Pangerc, P. Etling, Trtnik in Juš Rot po 4, Kosi 2, Rebolj, M. Šnajdar, Štubler in Bedenčič po 1

Vsem ekipam čestitamo za odigrane tekme ter seveda tudi zmage.