V A B I L O "Igram rokomet in plešem 2019"

V A B I L O

Športno-rokometno društvo Škofljica vabi na tradicionalno prireditev ob zaključku rokometne in plesne sezone

»Igram rokomet in plešem 2019«,

ki bo potekala v

soboto, 1.6.2019 od 11. ure dalje na šolskem igrišču na Škofljici

Na prireditvi se bodo predstavile vse rokometne ekipe, od mlajših selekcij do članske ekipe kakor tudi veteranske. Rokometaši mlajših selekcij bodo tekme odigrali s starši, kakor tudi z ekipami sosednjih klubov, odigrala se bo tekma mlajših in starejših veteranov, plesno znanje bodo pokazale tudi naše najbolj zveste navijačice Športno kulturnega društva Frklje, pridružila pa se jim bo plesno-navijaška skupina 30+. Pripravljen bomo imeli srečelov, poskrbeli pa bomo tudi za hrano in pijačo.

Prireditev je postala tradicionalna in je nagrada za uspešno delo tako rokometnim ekipam kot tudi plesnim. Obenem pa je tudi zahvala vsem donatorjem in sponzorjem, brez katerih naših uspehov ne bi bilo ter seveda tudi Občini Škofljica, ki nas izdatno podpira.

Vabimo vas, vašo družino in prijatelje na prireditev »Igram rokomet in plešem 2019«.

Prepričani smo, da vam bo dan z nami v veselje, zato upamo, da se nam boste pridružili.

EKIPA ŠPORTNO-ROKOMETNEGA DRUŠTVA ŠKOFLJICA