Mlajše dečke ta vikend čaka FINAL4 v Velenju

Našo najmlajšo tekmovalno ekipo v tej sezoni - ekipo Mlajši dečki A - to soboto čaka zaključni turnir najboljše četverice v Slovenije, in sicer v Velenju.

Varovanci trenerja Roka Košaka in pomočnice Urške Murn čakajo boji z ekipami RK Gorenje Velenje (organizator turnirja), RK Celje Pivovarna Laško in RD Urbanscape Loka. Čakajo jih torej trije močni dvoboji, saj so bile vse ekipe zmagovalci svojih polfinalnih skupin.

Naši fantje, letnik 2006 in mlajši so v prvem delu tekmovanja odigrali deset tekem in dosegli 6 zmag, 3 poraze in neodločen poraz. Tako so se uspeli uvrstiti v polfinalno skupino A, kjer pa se odrezali odlično in se brez poraza uvrstili na zaključni turnir najboljših štirih ekip.

Trener Rok Košak je pred turnirjem optimističen in meni: "Uvrstitev na turnir najboljših štirih ekip v Sloveniji so si igralci zaslužili s trudom in delom na treningih. Verjamem, da bo turnir minil v znamenju zanimivih tekem in dobrega navijaškega vzdušja, kar si igralci vseh štirih ekip tudi zaslužijo. Od svojih fantov pričakujem, da bodo pokazali vse, kar znajo in zmorejo ter od tako velikega rokometnega dogodka, kot je FINAL4, čim več odnesli."

Zaključni turnir FINAL4 - Mlajši dečki A, sobota 18. maj 2019
1. tekma, 18.05.2019
10.00 RK GORENJE VELENJE : ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

2. tekma 18.05.2019
11.30 RD URBANSCAPE LOKA : RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO

3. tekma 18.05.2019
12.30 RK GORENJE VELENJE : RD URBANSCAPE LOKA

4. tekma 18.05.2019
14.00 ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK : RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO

5. tekma 18.05.2019
15.00 RD URBANSCAPE LOKA : ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

6. tekma 18.05.2019
16.00 RK GORENJE VELENJE : RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO

Vabljeni vsi navijači, saj je prostih še nekaj mest na avtobusu! Odhod je v soboto, 18.05.2019 ob 7.45, in sice rizpred dvorane OŠ Škofljica. Cena je 7 €/osebo (kdor prvi pride, prvi melje), kontaktna oseba je 041 999 555 (Mojca).