SDB: FINALE razvrstitev 5.-8. mesto_organizator RK Mokerc-KIG v soboto 25.5.2019

1. tekma: ŠD Mokerc-KIG : RK Kronos ob 10.00 uri

2. tekma: RD LL Grosist Slovan : ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak ob 11.30 uri

3. tekma: Poraženec 1. tekme : Poraženec 2. tekme ob 12:45 uri
4. tekma: Zmagovalec 1. tekme : Zmagovalec 2. tekme ob 14:10 uri

KADETI: FINALE razvrstitev 5.-8. mesto_organizator MRK Krka v soboto 25.5.2019

1. tekma: MRK Krka : MRD Dobova ob 14.00 uri

2. tekma: RK Slovenj Gradec 2011 : ŠRD Škofljica/SVIŠ ob 15.30 uri

3. tekma: Poraženec 1. tekme : Poraženec 2. tekme ob 17:10 uri
4. tekma: Zmagovalec 1. tekme : Zmagovalec 2. tekme ob 18:40 uri

Mlajši dečki brez poraza iz polfinalne skupine, Kadeti premagali Ižance

Mlajši dečki A nadaljujejo odličen niz in iz polfinalne skupine odhajajo neporaženi, kadeti pa so dobili sosedski derbi z Ižanci.

MDA so tako z zmago proti ekipo Trimo Trebnje dosegli še šesto zmago zapored in tekmovanje v polfinalni skupini končali brez poraza. Starješi dečki so tokrat gostovali pri sosedih Mokerc KIG in so odigrali odlično tekmo, a morali priznati premoč trikratnim zaporednim državnim prvakom šele v sami končnici tekme.

Starejši dečki so v preteklem vikendu gostovali pri ekipi Loke in se domov vrnili s točko. Če ni uspelo SDA pa so sosede iz Iga premagali kadeti. Slednji so v petek zmagali z rezultatom

Mladinci so v nedeljskem večeru gostili ekipo Ribnice in morali priznati premoč gostom.

MLAJŠI DEČKI A
ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak -
RK Trimo Trebnje 23:21 (15:11)
Gregorič 10. Mezek 6, Kastelic 3, Pečar 2, Levičnik 2

STAREJŠI DEČKI A
RK Mokerc KIG - ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak 23:21 (13:12)
Bedenčič 7, Šnajdar 7, Marucelj 3, Končan 2, Dubrovski 1, Šegula 1

STAREJŠI DEČKI B
RD Urbanscape Loka - ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak 30:30 (16:11)
Šnajdar 19, Pucihar 3, Pečar 3, Dubrovski 3, Gregorič 2

KADETI
RK Mokerc KIG - ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak 28:30 (14:16)
Juš Rot in N. Ropič po 6, M. Šnajdar 5, Rebolj 3, Gliha, Jon Rot, Batis in S. Vidmar po 2, Messaci in Perko po 1

MLADINCI
ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak - RD RIKO Ribnica 23:27 (10:14)
Krese 9, M. Šnajdar 4, Purkart 3, Trtnik in Janželj po 2, Avguštin, Gliha in Jon Rot po 1

Vsem ekipam čestitamo za odigrane tekme ter seveda tudi zmage.