MDA med najboljše štiri v državi, SDA so premagali aktualne državne podprvake

Pretekli vikend so nas naši mladi upi izredno razveselili, saj se je ekipa Mlajših dečkov A uvrstila na zaključni turnir najboljših štirih, Starejši dečki A pa so premagali aktualne državne podprvake.

Mlajši dečki A in Starejši dečki A, ki jih vodi trener Rok Košak, imajo tako za seboj odličen vikend! Mlajši dečki A so gostovali pri ekipi Kopra in jih premagali. Starejši dečki A pa so gostovali pri ekipi KRKA Novo mesto, ki so bili lani državni podprvaki, in so prav tako zmagali. Še ena naša ekipa je imela prejšnji vikend gostovanje, in sicer so Starejši dečki B gostovali pri ekipi SVIŠa in morali priznati premoč sovrstnikom.

Kadeti, ki so lovili priložnost za uvrstitev med najboljše štiri so gostovali pri ekipi Krke in polčas celo dobili. V drugm delu pa povsem popustili in zmaga je ostala doma.

Mladince je v nedeljo čakalo gostovanje pri vodilni ekipi boja za uvrstitev v prvo ligo - ekipo Slovenj Gradca - kjer pa so bili domačini boljši.

MLAJŠI DEČKI A
RD Koper - ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak 12:21 (7:10)
Gregorič 9, Kastelic 7, Pečar 3, Levičnik 2

STAREJŠI DEČKI A
MRK Krka Novo mesto - ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak 27:33 (14:14)
Šnajdar 15, Marucelj 5, Bedenčič 4, Končan 3, Dolenec 2, Dubrovski 2, Kocjančič-Kovačič 1, Gregorič 1.

STAREJŠI DEČKI B
RK SVIŠ Ivančna Gorica -
ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak 33:21 (14:9)
Šnajdar 8, Pucihar 4, Trančar 3, Dubrovski 2, Posavec-Kovačič 2, Gregorič 1, Pečar 1

KADETI
MRK KRKA Novo mesto - ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak 28:22 (12:15)
S. Vidmar 10, Juš Rot 6, N. Ropič 5, M. Šnajdar 1

MLADINCI
RK Slovenj Gradec 2011 - ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak 30:28 (14:11)
Janželj 9, Gliha 8, Krese 4, M. Šnajdar in Avguštin po 3, Purkart 1

Vsem ekipam čestitamo za odigrane tekme ter seveda tudi zmage.