ČLANI: RK Krško : ŠD Škofljica Pekarna Pečjak, v petek 19.4.2019 ob 19:00 uri

Sprememba imena: ŠD Škofljica / ŠRD Škofljica

OBVESTILO

sporočamo, da je občni zbor ŠD Škofljica na seji dne 6.3.2019 sprejel nov statut, v katerem je določeno tudi novo ime društva, in sicer ŠPORTNO-ROKOMETNO DRUŠTVO ŠKOFLJICA.

Statut je bil potrjen s strani Upravne enote Ljubljana dne 25.3.2019, o čemer smo bili obveščeni 10.4.2019.

Namesto imena Športno društvo Škofljica se sedaj uporablja ime Športno-rokometno društvo Škofljica ali krajše ŠRD Škofljica.

Internetni naslov in e-mail naslov ostajata:

Ekipa ŠRD Škofljica