ČLANI: RK Krško : ŠD Škofljica Pekarna Pečjak, v petek 19.4.2019 ob 19:00 uri

Rezultati tekem naših mlajših kategorij v preteklem vikendu

V preteklem vikendu so tri naše kategorije mladih upov odigrale svoje dvoboje.

Še naprej blestijo naši mlajši dečki A, ki so v svoji polfinalni skupini še nepremagani, tokrat so premagali ekipo Trebnjega.

Mladinci so v nedeljo gostili ekipo Krškega in slavili, starejši dečki A pa so pričeli s tekmami polfinalnih skupin in igrali doma proti ekipi Mokerc Ig in žal morali priznati premoč.

Rezultati tekem mlajših kategorij v preteklem vikendu:
MLAJŠI DEČKI A
RK Trimo Trebnje - ŠD Škofljica Pekarna Pečjak 24:29 (11:13)
Gregorič 13, Mezek 7, Kastelic 5, Štrukelj 2, Pečar in Levičnik 1

STAREJŠI DEČKI A
ŠD Škofljica Pekarna Pečjak : RK Mokerc KIG 25:29 (11:14)
Šnajdar in Končan po 8, Bedenčič 4, Kocjančič-Kovačič in Marucelj po 2, Šegula 1

STAREJŠI DEČKI B ta vikend niso imeli tekme in prihodnji vikend pričnejo s tekmami polfinalnih skupin.

KADETI ta vikend niso imeli tekme in prihodnji vikend pričnejo s tekmami polfinalnih skupin.

MLADINCI
ŠD Škofljica Pekarna Pečjak -
RK Krško 28:27 (13:12)
Avguštin in Krese po 6, Janželj 5, M. Šnajdar in Etling po 4, Gliha 3

Vsem ekipam čestitamo za odigrane tekme ter seveda tudi zmage.