ČLANI: RK Krško : ŠD Škofljica Pekarna Pečjak, v petek 19.4.2019 ob 19:00 uri

V našo dvorano to soboto prihaja ekipa Radeč

V soboto se nadaljuje rokometni ples 1.B lige v naši dvorani, saj v 21. krogu gostimo ekipo Radeč, ki se na lestvi nahaja takoj za nami.

Radečani so na dosedanjih dvajsetih tekmah dosegli sedem zmag, en neodločen izid in dvanajst porazov in imajo dve točki manj od nas. Torej nas čaka boj proti neposrednemu konkurentu za deveto mesto na lestvici. Na prvem medsebojnem srečanju v tej sezoni smo se iz Radeč vrnili uspešnejši, saj smo domačine premagali z rezultatom 27:29, tokrat pa nas čaka povsem nov boj za novi par točk. Tokrat je napoved pred sobotnim srečanjem podal Matevž Podmenik: "Sobotni nasprotniki so res konkurenti na lestvici, zato mislim, da je favorita težko napovedati glede na pretekle tekme. So tradicionalno neugodna ekipa s počasno igro, zato bo najpomembneje držati visok ritem igre skozi celotno srečanje. Potrebno bo prav tako igrati kompaktno v obrambi, z veliko prekrški in agresivnostjo."

1.B liga, 21. krog, sobota 23. marca 2019
19.00 ŠD Škofljica Pekarna Pečjak - RK Radeče Papir Nova