SDB: FINALE razvrstitev 5.-8. mesto_organizator RK Mokerc-KIG v soboto 25.5.2019

1. tekma: ŠD Mokerc-KIG : RK Kronos ob 10.00 uri

2. tekma: RD LL Grosist Slovan : ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak ob 11.30 uri

3. tekma: Poraženec 1. tekme : Poraženec 2. tekme ob 12:45 uri
4. tekma: Zmagovalec 1. tekme : Zmagovalec 2. tekme ob 14:10 uri

KADETI: FINALE razvrstitev 5.-8. mesto_organizator MRK Krka v soboto 25.5.2019

1. tekma: MRK Krka : MRD Dobova ob 14.00 uri

2. tekma: RK Slovenj Gradec 2011 : ŠRD Škofljica/SVIŠ ob 15.30 uri

3. tekma: Poraženec 1. tekme : Poraženec 2. tekme ob 17:10 uri
4. tekma: Zmagovalec 1. tekme : Zmagovalec 2. tekme ob 18:40 uri

Tri selekcije našega kluba že uvrščene med najboljših osem v Sloveniji

Za našimi mladimi selekcijami kluba so izredno uspešni dnevi/tedni, saj so si kar tri selekcije kluba zagotovile uvrstitev med najboljših osem v Sloveniji.

Kot zadnji so si na torkovem srečanju proti ekipi Ribnice zagotovili naši kadeti, ki v tej sezoni nastopajo kot združeni z ekipo SVIŠ Ivančna Gorica. Fante, ki ji vodi trener Sebastjan Obajdin, po zmagi nad Ribničani čakajo tekme polfinalne skupine (proti MRK Krka Novo mesto in ŠD Mokerc KIG) in s tem obenem tudi boj za najboljše štiri ekipe v državi.

Že pred tem so si preboj med najboljše priigrali tudi Starejši dečki A in B, ki jih vodi trener Rok Košak. SDA so tokrat gostovali pri ekipi SVIŠa, kjer so remizirali in tako še naprej ne poznajo poraza. Krog pred koncem so vodilna ekipa in so si že zagotovili igranje v polfinalnih skupinah. SDB pa je čakalo gostovanje pri ekipi Izole in v napetem zaključku so iztržili zmago ter tako kot drugouvrščena ekipa "potujejo" v polfinalne dvoboje.

Lep uspeh preteklih dni so dopolnili tudi mladinci, ki so zmagali na zahtevnem gostovanju pri ekipi Rudarja ter mlajši dečki A, ki so zmagali na sosedskem derbiju pri ekipi Mokerc KIG. Slednji so odigrali prvo tekmo polfinalnih skupin in s tem boj za najboljših 8 v državi.

Rezultati tekem mlajših kategorij v preteklem vikendu:
MLAJŠI DEČKI A
ŠD Mokerc KIG : ŠD Škofljica Pekarna Pečjak 17:30 (8:16)
Mezek 10, Gregorič 7, Pečar in Levičnik po 4, Kastelic 3, Šporar 2

STAREJŠI DEČKI A
RK SVIŠ Ivančna Gorica – ŠD Škofljica Pekarna Pečjak 22:22 (11:10)
B. Šnajdar 11, Bedenčič 6, Kocjančič-Kovačič 3, Končan 2

STAREJŠI DEČKI B
RD Butan plin Izola - ŠD Škofljica Pekarna Pečjak 21:22 (10:12)
Dubrovski 7, Pucihar 6, Gregorič in Trančar po 3, Posavec-Kovačič 2, Mezek 1

KADETI
RD Butan plin Izola - ŠD Škofljica Pekarna Pečjak/RK SVIŠ 28:25 (16:12)
Gliha 10, S. Vidmar 5, Jon Rot 4, M. Šnajdar in Juš Rot po 2, Messaci in N. Ropič po 1

ŠD Škofljica Pekarna Pečjak/RK SVIŠ - RD Riko Ribnica 33:28 (15:11)
Gliha 6, M. Šnajdar, Juš Rot in S. Vidmar po 5, Messaci in N. Ropič po 3, Jon Rot 2, Rebolj, Perko, Kompare in Batis po 1

MLADINCI
RD Rudar Trbovlje - ŠD Škofljica Pekarna Pečjak 36:37 (19:19)
Janželj 13, Etling 6, M. Šnajdar 4, Trtnik, Štubler in Avguštin po 3, Krese 2, Gliha, Purkart in Jon Rot po 1

Mlajši dečki pa so odigrali turnir na Igu proti ekipama Mokerc KIG in RK SVIŠ Ivančna Gorica

Vsem ekipam čestitamo za odigrane tekme ter seveda tudi zmage.