SDB: FINALE razvrstitev 5.-8. mesto_organizator RK Mokerc-KIG v soboto 25.5.2019

1. tekma: ŠD Mokerc-KIG : RK Kronos ob 10.00 uri

2. tekma: RD LL Grosist Slovan : ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak ob 11.30 uri

3. tekma: Poraženec 1. tekme : Poraženec 2. tekme ob 12:45 uri
4. tekma: Zmagovalec 1. tekme : Zmagovalec 2. tekme ob 14:10 uri

KADETI: FINALE razvrstitev 5.-8. mesto_organizator MRK Krka v soboto 25.5.2019

1. tekma: MRK Krka : MRD Dobova ob 14.00 uri

2. tekma: RK Slovenj Gradec 2011 : ŠRD Škofljica/SVIŠ ob 15.30 uri

3. tekma: Poraženec 1. tekme : Poraženec 2. tekme ob 17:10 uri
4. tekma: Zmagovalec 1. tekme : Zmagovalec 2. tekme ob 18:40 uri

V soboto gostimo vodilno ekipo lige - Slovenj Gradec

Osemnajst krogov je za našo člansko ekipo ŠD Škofljica Pekarna Pečjak, pred njimi pa dvoboj z vodilno ekipo lige, in sicer ekipo RK Slovenj Gradec 2011.

Korošci imajo, kljub menjavi trenerja pred pričetkom sezone, trenutno na svojem kontu šestnajst zmag in samo dva poraza. Varovanci trenerja Sebastjana Soviča odkrito napovedujejo preboj v slovensko rokometno elito, a bodo pred tem to vlogo favorita morali pokazati tudi na našem terenu. Naša mlada ekipa, ki jo vodi trener Gregor Cvijič je že poskrbela za dva "skalpa" Krškega in Slovana, a sobotni dvoboj bo boj od začetka. Vse točke in zmage pred tem ne pomenijo nič. Naša okrepitev pred pričetkom sezone, Mario Cingesar, ki s seboj nosi že precej izkušenj s prvoligaških igrišč, se strinja s tem in dodaja: "V Slovenj Gradcu smo že pokazali, da se z njimi lahko kosamo. Takrat nam žal na koncu ni uspelo, imamo pa tokrat prednost domačega terena. Gre za dobro ekipo, proti kateri bomo morali igrati pametno in dati vse od sebe. Prepričan sem, da tokrat lahko presenetimo nasprotnika."

1.B liga, 19. krog, sobota 9. marca 2019
19.00 ŠD Škofljica Pekarna Pečjak - RK Slovenj Gradec 2011