SDB: FINALE razvrstitev 5.-8. mesto_organizator RK Mokerc-KIG v soboto 25.5.2019

1. tekma: ŠD Mokerc-KIG : RK Kronos ob 10.00 uri

2. tekma: RD LL Grosist Slovan : ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak ob 11.30 uri

3. tekma: Poraženec 1. tekme : Poraženec 2. tekme ob 12:45 uri
4. tekma: Zmagovalec 1. tekme : Zmagovalec 2. tekme ob 14:10 uri

KADETI: FINALE razvrstitev 5.-8. mesto_organizator MRK Krka v soboto 25.5.2019

1. tekma: MRK Krka : MRD Dobova ob 14.00 uri

2. tekma: RK Slovenj Gradec 2011 : ŠRD Škofljica/SVIŠ ob 15.30 uri

3. tekma: Poraženec 1. tekme : Poraženec 2. tekme ob 17:10 uri
4. tekma: Zmagovalec 1. tekme : Zmagovalec 2. tekme ob 18:40 uri

OBVESTILO - Mini rokomet

Vse mlade nadobudne rokometaše in njihove starše obveščamo da je telovadnica na OŠ Škofljica (kjer izvajamo mini rokomet) do nadaljnjega zaprta, in sicer zaradi izliva vode.

V vodstvu kluba, skupaj z OŠ Škofljica, iščemo rešitev nastalega problema in vas bomo o tem čimprej obvestili.

So pa vsi mladi mini rokometaši vabljeni, da se udeležijo treninga v veliki telovadnici, in iscer v ponedeljek ob 16.00, ki ga vodi trenerka Urška Murn.

Hvala za razumevanje.