Člane čaka petkovo gostovanje na Ptuju

Po sobotnem (presenetljivem) neodločenem izidu proti Slovanu varovance Gregorja Cvijića tokrat čaka (že v petek) gostovanje pri ekipi Drave iz Ptuja.

Ptujčani so po dobrem začetku (ko so bili še pri vrhu lestvice) v nadaljevanju sezone padli in se trenutno nahajajo na petem mestu lestvice. Štajerci so nas na "našem terenu" premagali z rezultatom 25:30, a fantje tokrat na Ptuj vsekakor ne odhajajo z belo zastavo. Da favoriti vedno ne zmagajo, je naša mlada ekipa že pokazala nekajkrat v tej sezoni (proti Krškemu in Slovanu) in tudi tokrat na gostovanje odhajajo sproščeni ter obljubljajo borbenost do zadnjega sodnikovega žvižga. Mladi Gal Janželj ki je, ob poškodbi prvega desnega krila Tima Vidmarja, v zadnjih tekmah dobil precej priložnosti za igro, to potrjuje s svojo izjavo: "Prejšni vikend smo dokazali da smo z borbo in pravim pristopom lahko konkurenčni vsaki ekipi v ligi, tudi favoritom. Na Ptuj odhajamo pripravljeni na borbo, saj so nas doma Ptujčani nadigrali in to jim bomo poskušali danes vrniti v gosteh."

1.B liga, 18. krog, petek 1. marca 2019
18.00 RK Drava Ptuj - ŠD Škofljica Pekarna Pečjak