SDB: FINALE razvrstitev 5.-8. mesto_organizator RK Mokerc-KIG v soboto 25.5.2019

1. tekma: ŠD Mokerc-KIG : RK Kronos ob 10.00 uri

2. tekma: RD LL Grosist Slovan : ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak ob 11.30 uri

3. tekma: Poraženec 1. tekme : Poraženec 2. tekme ob 12:45 uri
4. tekma: Zmagovalec 1. tekme : Zmagovalec 2. tekme ob 14:10 uri

KADETI: FINALE razvrstitev 5.-8. mesto_organizator MRK Krka v soboto 25.5.2019

1. tekma: MRK Krka : MRD Dobova ob 14.00 uri

2. tekma: RK Slovenj Gradec 2011 : ŠRD Škofljica/SVIŠ ob 15.30 uri

3. tekma: Poraženec 1. tekme : Poraženec 2. tekme ob 17:10 uri
4. tekma: Zmagovalec 1. tekme : Zmagovalec 2. tekme ob 18:40 uri

Mlajši dečki C ponovno odlični

Naši mlajši dečki C so odigrali še svoj tretji turnir in ponovno pokazali odlične predstave, v vikendu aktivne še tri kategorije.

Mlajši dečki A so odigrali še zadnjo, deseto, tekmo predtekmovalnih skupin in premagali ekipo Cerkelj. Tako so osvojili končno tretje mesto v skupini (šest zmag, en remi in trije porazi).

Kadeti (združeni z ekipo SVIŠa) so v začetku vikenda doma gostili ekipo Izole in žal morali priznati premoč gostom. Ekipi Starejši dečki A in B so bili tokrat prosti.

Mladinci pa so danes v Krškem premagali domačine.

Svoj tretji turnir pa so tokrat odigrali naši mladi upi Mlajši dečki C, ki so ga sredi tedna odigrali v Grosupljem. Tam so se pomerili proti domači ekipi in ekipi SVIŠA in čeprav se rezultata uradno ni merilo, so naši fantje, ki jih vodi trenerka Urška Murn, ponovno odlično izkazali in se domov vrnili z dvema odličnima predstavama. BRAVO!

Rezultati tekem mlajših kategorij v preteklem vikendu:
MLAJŠI DEČKI A
RK Cerklje : ŠD Škofljica Pekarna Pečaj 9:18 (5:11)
Pečar 5, Gregorič 4, Mezek 3, Kastelic 3, Štrukelj 1, Levičnik 1, Šporar 1

STAREJŠI DEČKI A so bili prosti ta vikend

STAREJŠI DEČKI B so bili prosti ta vikend

KADETI
ŠD Škofljica Pekarna PečjakRD Butan plin Izola 16:25 (8:13)
S. Vidmar 7, Gliha 4, Jon Rot, 1, M. Šnajdar, Perko in Kompare po 1

MLADINCI
RK Krško - ŠD Škofljica Pekarna Pečjak 27:29 (11:14)
Etling 8, Janželj in Krese po 5, Štubler in Gliha po 4, Purkart, Avguštin in Trtnik po 1

Vsem ekipam čestitamo za odigrane tekme ter seveda tudi zmage.