SDA: ŠD Škofljica Pekarna Pečjak : RK Mokerc KIG, v soboto 23.3.2019 ob 16:30 uri

ČLANI: ŠD Škofljica Pekarna Pečjak : RK Radeče Papir Nova, v soboto 23.3.2019 ob 19:00 uri

MLADINCI: ŠD Škofljica Pekarna Pečjak : RK Krško, v nedeljo 25.3.2019 ob 11.00 uri

MDA:
RK Trimo Trebnje : ŠD Škofljica Pekarna Pečjak, v soboto 23.3.2019 ob 11.15 uri

Za starše

pdf mala

Pristopna izjava

Mlajši dečki C ponovno odlični

Naši mlajši dečki C so odigrali še svoj tretji turnir in ponovno pokazali odlične predstave, v vikendu aktivne še tri kategorije.

Mlajši dečki A so odigrali še zadnjo, deseto, tekmo predtekmovalnih skupin in premagali ekipo Cerkelj. Tako so osvojili končno tretje mesto v skupini (šest zmag, en remi in trije porazi).

Kadeti (združeni z ekipo SVIŠa) so v začetku vikenda doma gostili ekipo Izole in žal morali priznati premoč gostom. Ekipi Starejši dečki A in B so bili tokrat prosti.

Mladinci pa so danes v Krškem premagali domačine.

Svoj tretji turnir pa so tokrat odigrali naši mladi upi Mlajši dečki C, ki so ga sredi tedna odigrali v Grosupljem. Tam so se pomerili proti domači ekipi in ekipi SVIŠA in čeprav se rezultata uradno ni merilo, so naši fantje, ki jih vodi trenerka Urška Murn, ponovno odlično izkazali in se domov vrnili z dvema odličnima predstavama. BRAVO!

Rezultati tekem mlajših kategorij v preteklem vikendu:
MLAJŠI DEČKI A
RK Cerklje : ŠD Škofljica Pekarna Pečaj 9:18 (5:11)
Pečar 5, Gregorič 4, Mezek 3, Kastelic 3, Štrukelj 1, Levičnik 1, Šporar 1

STAREJŠI DEČKI A so bili prosti ta vikend

STAREJŠI DEČKI B so bili prosti ta vikend

KADETI
ŠD Škofljica Pekarna PečjakRD Butan plin Izola 16:25 (8:13)
S. Vidmar 7, Gliha 4, Jon Rot, 1, M. Šnajdar, Perko in Kompare po 1

MLADINCI
RK Krško - ŠD Škofljica Pekarna Pečjak 27:29 (11:14)
Etling 8, Janželj in Krese po 5, Štubler in Gliha po 4, Purkart, Avguštin in Trtnik po 1

Vsem ekipam čestitamo za odigrane tekme ter seveda tudi zmage.

Športno društvo Škofljica

Šmarska cesta 3 p.p. 28

Delo Športnega društva Škofljica je usmerjeno v delo z mladimi, kar je in bo prioriteta tud v prihodnje. Na vsakodnevnih treningih mlade učimo delovnih navad, jih vzpodbujamo h timskemu delu in odgovornosti do soigralcev, opozarjamo na pomembnost kolektivnega duha. Šport v klasičnem pomenu pa pride na vrsto šele ob koncih tedna, ko se igrajo tekme. Takrat se lahko sprostimo, uživamo v igri, v športnem navijanju, smo veseli ob zmagah in malo manj ob porazih. To je priložnost za druženje vseh krajanov in tudi to je naš cilj in naša naloga. V času modernih tehnologij smo pozabili na širše druženje, pozabili smo na to, da je lepo iti v soboto na tekmo in navijati za naše.