SDB: FINALE razvrstitev 5.-8. mesto_organizator RK Mokerc-KIG v soboto 25.5.2019

1. tekma: ŠD Mokerc-KIG : RK Kronos ob 10.00 uri

2. tekma: RD LL Grosist Slovan : ŠRD Škofljica Pekarna Pečjak ob 11.30 uri

3. tekma: Poraženec 1. tekme : Poraženec 2. tekme ob 12:45 uri
4. tekma: Zmagovalec 1. tekme : Zmagovalec 2. tekme ob 14:10 uri

KADETI: FINALE razvrstitev 5.-8. mesto_organizator MRK Krka v soboto 25.5.2019

1. tekma: MRK Krka : MRD Dobova ob 14.00 uri

2. tekma: RK Slovenj Gradec 2011 : ŠRD Škofljica/SVIŠ ob 15.30 uri

3. tekma: Poraženec 1. tekme : Poraženec 2. tekme ob 17:10 uri
4. tekma: Zmagovalec 1. tekme : Zmagovalec 2. tekme ob 18:40 uri

Veleslalom občine Škofljica - Cerkno 16. februar 2019

Športno društvo Škofljica je v sodelovanju z občino Škofljica organiziralo občinski dan na snegu s tekmovanjem v veleslalomu, v soboto, 16. februarja 2019.
Ob sedmih zjutraj smo se zbrali pred športno dvorano, se posladkali s Pečjakovimi krofi in se z avtobusom Petrič prevozi  odpeljali proti smučišču Cerkno. Druženje in tekmovanje je potekalo v čudovito sončnem vremenu. Športnega dneva na snegu se je udeležilo 62 smučanja in uživanja na svežem zraku željnih občanov vseh starosti.
Tekmovanje se je odvijalo na progi, ki je primerna za smučarje in deskarje vseh starosti. Kljub pozni uri tekmovanja, je bila proga odlično pripravljena, saj je imelo vseh 41 tekmovalcev enake pogoje smučanja in deskanja.
Razglasitev rezultatov in podelitev nagrad je potekala v nadvse prijetnem sončnem vzdušju na terasi gostišča Alpska perla na vrhu smučišča.
Rezultati tekmovanja so objavljeni na spletni strani ŠD Škofljica - https://www.sd-skofljica.si.
Zahvaljujemo se vsem za udeležbo. Vse, ki se niste uspeli udeležiti letošnjega smučarskega dne, vljudno vabimo, da se nam pridružite naslednje leto.

REZULTATI
 fotogalerija  pdf