Mini rokomet na OŠ Škofljica in POŠ Lavrica

TRENER : Nik Hvala Stojanovič

URNIK TRENINGOV:

- POŠ Lavrica: treningov na POŠ Lavrica ne bo, ker ni prostorskih možnosti, zato so otroci od 1. do 3. razreda vabljeni na trening na OŠ Škofljica v okviru spodaj navedenih terminov.
-Škofljica: torek, šolska telovadnica med 15:00 in 16:00 uro ter v petek v veliki dvorani med 15:00 in 16:00 uro. Naši trenerji bodo ob 15:00 uri otroke prevzeli v učilnicah podaljšanega bivanja.

Otroci od 4. razreda dalje pa so vabljeni na trening z ekipo mlajši dečki C, in sicer v ponedeljek, četrtek in petek ob 16. uri v veliko dvorano.